Tamamen Türkçe

Tamamen Türkçe

www.gizlinesneler.com sitesi olarak tamamen türkçe olarak hazırlanmış ve türk kullanıcılarına hitap eden Gizli Nesne Bulma, Fark Bulma ve Saklı Sayı Bulma oyunlarını bu sayfada paylaşmaya çalışacağız. En güzel ve en özel oyunlarımızı facebook sayfamızı takip ederek diğer türk kullanıcılarına tavsiye edebilirsiniz.

Tamamen Türkçe 2

HACİVAT ve KARAGÖZ GİZLİ SAYILAR: Türk gölge oyununun müthiş ikilisi yine bir saklı sayı bulma oyunu ile karşımızda. Bu yepyeni ve eğlenceli oyunda bu sefer büyüteç yardımıyla Hacivat ve Karagöz figürleri arasına saklanmış 20 adet numarayı bulacağız. Bu numaraların bazıları direk olarak görülebilirken bazıları ise mercek yardımıyla görülebiliyor. Hatalı tıklamada ise puanımız azalıyor. Toplam 4 adet bölüm var ve oyun çok zevkli. Tüm oyunun sonunda toplam puanınızı görebilirsiniz. Ayrıca dünya sıralaması için puanınızı kaydedebilirsiniz. Türk kültürünün dünyaya tanıtılmasında katkısı bulunan bu oyunda herkese başarılar.

Tamamen Türkçe 3

FARKLARI BUL - TÜRKİYE: Severek oynadığınız iki resim arasındaki farkları bulma oyunlarından biri olan "Farkları Bul: Türkiye" oyununu gizlinesneler.com sitesi olarak tamamen türkçe hazırlanmış şekilde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Oyundaki mekanların tümü tanıdık, çünkü Türkiye'den seçilmiş resimler. Toplam 10 bölümden oluşuyor, 5 fark bulmamız gerekiyor ve süre ile yarışıyoruz. Farklar bulundukça yıldızlar sönüyor ve bu şekilde kaç tane dafa fark bulmamız gerektiğini anlayabiliyorsunuz. Oyunun sonunda "Skor Kaydet" butonuna basarak toplam süreyi kaydedebilir ve sıralamanızı görebilirsiniz. Takıldığınız yerde "yardım" butonu sayesinde ipucu alabilirsiniz. Türkçe içerikli oyunların en iyi adresi gizlinesneler.com sitesi olarak herkese iyi oyunlar dileriz.


Tamamen Türkçe 4

KARAGÖZ ve HACİVAT FARKLARI BUL: İki resim arasındaki 5 farkı bulmamızı isteyen bu oyunda, geleneksel Türk gölge oyunu karakterinden olan Hacivat ve Karagöz karşı karşıyayız. Sevimli kahramanlarımızın içinde olduğu birbirinden güzel ve rengarenk 10 farklı mekanda geçen oyunda her bir dolu yıldız bir farkı temsil ediyor. Farkları buldukça bulunan fark hem sarı bir çerçeve ile işaretleniyor, hem de yıldızların içerisi boşalıyor ve kaç tane daha farkı bulmamız gerekiğini buradan anlayabiliyoruz. Bu arada sürenizi iyi kullanmayı da unutmayın, çünkü bu zevkli Fark Bulma oyunun sonunda isterseniz "Skoru Kaydet" butonuna basarak sürenizi kaydedebiliyorsunuz.


Tamamen Türkçe 4

SİNDİRELLA GİZLİ SAYILAR: Bir Gizlinesneler.com yapımı türkçe bir oyun ile karşınızdayız. Prenses Sindirella Gizli Sayılar olan oyunumuz adından da anlaşılacağı gibi bir saklı rakam bulma oyunu. Oyun toplam 4 bölümden oluşmakta ve büyüteç yardımıyla sindirella resimleri arasındaki gizli numaraları bulmaya çalışıyoruz. Toplam 20 numara saklı her bölümde. Oyun sonunda yüksek puan almak için en kısa zamanda ve hatalı tıklama yapmadan oyunu bitirmek lazım. Oyun bittiğinde "Puan Kaydet" butonu sayesinde aldığınız skoru kaydedip oyunu oynayan diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Sitemizi takip ederek daha çok türkçe oyuna ulaşabilirsiniz.

Tamamen Türkçe Eşya Oyunları

MESLEKLER GİZLİ NESNE BULMA: 100% Türkçe olan bu çok güzel gizli nesne oyununda 4 farklı bölümde onar tane gizli eşyayı ve onar tane de gizli parayı bulacağız. Yanlış tıklama yapmamaya gayret gösterip, tüm saklı objeleri bulduktan sonra son bölümde oyunskor'u kaydedip sıralamaya giriyoruz.DÖRT MEVSİM GİZLİ NESNE BULMA: Tamamen Türkçe Oyunlar serisine yeni katılan 4 mevsim oyununda Türkçe'nin de aralarında bulunduğu 7 farklı dil mevcut. Dünya çapında geniş kitlelere ulaşan bu oyunda yazı ile verilen kayıp objeleri en kısa sürede bulmaya çalışıyoruz.

Tamamen Türkçe - Gizli Nesne Bulma Oyunları